Export dát pracovných ciest
Funkcia exportu dát umožňuje správcovi podnikového účtu rýchlo a jednoducho vyexportovať dáta zaevidovaných pracovných ciest. Vyexportované dáta sú sprístupnené vo formáte XLSX dokumentu aplikácie MS Excel vďaka čomu je nad nimi možné ďalej spracovávať a analyzovať.

Export obsahuje údaje všetkých pracovných ciest ktoré majú vyplnené vyúčtovanie a poskytuje na ďalšie spracovanie údaje zamestnanca, pracovnej cesty, údaje vyplnené v cestovnom príkaze ako aj údaje vyplnené vo vyúčtovaní pracovnej cesty. V exportoch sú predpripravené ukážkové reporty, ktoré si môžete podľa potreby rozšíriť a upravit.

Verzia pre Excel 2013 obsahuje automatické prepojenie na službu eCestak.sk vďaka čomu môžete priamo v prostredí excelu sťahovať a analyzovať aktuálne dáta pri zachovaní zmien v dokumente.

Verzie pre Excel 2007 a Excel 2010 obsahujú vyexportované dáta priamo vložené do dokumentu, pre aktualizáciu údajov je preto potrebné stiahnutie exportu opakovať. Verzia Excel 2010 obsahuje aj vylepšené filtrovanie.

Príklad vyexportovaných dát, export obsahuje 50 stlpcov údajov pre každú pracovnú cestu:Súčasťou exportu sú príklady pivot tabuliek so súhrnmi nákladov na pracovné cesty podľa viacerých kritérií:Prehľad štruktúry nákladov na cesty:Export tiež obsahuje ukážky možností prehľadov počtov pracovných ciest podľa viacerých kritérií:Táto webová stránka používa cookies. Dozvedieť sa viac.